Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Beletörte a fogorvos a fogat,...

Beletörte a fogorvos a fogat, kilökődik magától?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy egy kis darab benne maradt, ez normalis hogy nem küldött egyből szájsebészetre? Szerinte kilökődik majd,de probléma is lehet a jövőben, azt mondta ha fáj akkor irány a szájsebészet.

2017. máj. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lökődik ki.
2017. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy szilánk maradt benne, akkor az majd kijön egy idő után, de ha gyökér, vagy gyökérdarab, akkor azt ki kell szedetni, nekem szájsebészeten gyökérfogóval egy perc alatt kikapták.
2017. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora darab? Röntgenen megnézte?

Vagy egyszerűen félbe hagyta?

Nekem is húzták már úgy fogam, hogy darabokban szedték ki. Röntgenezték ott rögtön, hogy biztos minden darab kijött-e. Addig nem hagyta abba, amíg nem szedett ki minden darabot.

Nem tudom milyen dokinál voltál, de én tuti kikérném egy másik szakember véleményét is.

2017. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elég nagy.. es nyelés is nehezen megy már,+ fejfájás, hetfőn tudok csak vissza menni az orvoshoz vele..
2017. máj. 20. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

De semmiképp ne ahhoz, aki most húzta.

Az ilyenek miatt félnek az emberek a fogorvosoktól. Felénk is van egy, aki fogat nem tud húzni, minden páciense a szájseben köt ki, vagy eleve el sem kezdi, hanem tovább küldi oda.

2017. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!