Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van különbség a fogszabályozás...

Van különbség a fogszabályozás között?

Figyelt kérdés

Szóval ugyanolyan megbízhatóan és gyorsan tudják helyrehozni a fogaim akkor is ha SZTK-ba csináltatom, mintha magánorvoshoz mennék?

Vagy van bármilyen tapasztalatotok?


2017. máj. 19. 17:25
 1/3 anonim válasza:

Nos, nekem még csak nemrég rakták fel (15 vagyok), szóval biztosat még nem mondhatok, de az eddigi tapasztalataimat szívesen megosztom Veled!

Először magánrendelőbe akartunk menni mi is, ahol ugye miután megnéztek (persze azt se olcsón), készült egy kezelési terv és tettek egy árajánlatot, 2 millió forintért hozták volna rendbe a fogaimat, pedig nem vagyok olyan durva eset, kettő fogamat kellett kihúzni, meg ugye kellett az alsó, felső fogszabi amiért még külön fizetni kellett volna 100-100 ezer forintot. Az ajánlatot nem fogadtuk el, helyette a központi sztomatológiára mentünk, ahol mindennel együtt (itt műtöttek is, mert amire a magándoki azt mondta, hogy kivárjuk, és akkor kezdjük el a kezelést, arra itt azt mondták, hogy persze várhatunk, de az évekbe telhet és jobb megműteni, ha nem akarok még huszonegynéhány évesen is fogszabályozót hordani) 160 ezer forintot fizettünk, pedig a drágább, esztétikus (vagyis fehér, kevésbé feltűnő) készüléket választottam. Az orvosom nagyon kedves, mindenben tekintettel van rám, szóval nem hiszem, hogy megéri magánorvosért fizetni, bármelyik másik megteszi. :) Ha lenne még kérdésed, nyugodtan keress privátban!

2017. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nekem mind2-vel pozitív tapasztaltom van.. csak a megfelelőt kell megtalálni.. :)
2017. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
igen, mindenhol kifoghatsz jó vagy rossz orvost, nem az ártól függ
2017. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!