Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mért nem tömik be rendesen...

Mért nem tömik be rendesen egyes SZTK fogorvosok a fogakat?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodom egy másik fogorvoson. Fognyaki tömést kaptam a fogam külső oldalában. Hátsó külső oldalában nem kaptam fogtömést. Pedig ott is kellett volna tömnie.


Reménykedem hogy Zuglói Örs vezér téri SZTK-nál, találok egy jobb és másik fogorvost. De az érintett fogorvos nevét nem közlőm nyíltan, aki a fognyaki tömést rosszul csinálta meg.



#fogászat #tömés #rossz fognyaki
2017. máj. 26. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

SZTK-ba akkor se mennék, ha hat lóval húznának.

Nem tudom, miért, és nyilván van kivétel, de tele van az SZTK ellátás kiégett, belesz*rok orvosokkal, akiktől a hideg kiráz és ha valamihez hozzányúlnak, annak vége. Diagnoztizáltatni járok SZTK-ba, de amint megvannak a leletek, húzok a magánba. Volt, hogy a gatyám ráment két fogam rendbehozatalára, de megérte.

2017. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Fogorvos vagy netán, hogy tudod hol és milyen esetben kell tömni egy fogat?
2017. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hátsó fog?
2017. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dr.Csorba Endre fogorvost dobtam: mert ha valóban illegálisan lenne az ingyenes a TB-m, akkor a NAV-nak és az OEP-nek postai levél útján fel kéne szólítania. Bunkón mondta nekem, hogy évente 1x 1 db fogtömést támogat az OEP ingyen. És a fogorvosi fizetéséből vonják le.


A Fogyatékosságom miatt ingyenes a TB-m. Ezért másik állami fogorvoshoz húzók, (sajnos magán fogászatra nem telik rá nekem) ahol legalább nem rontja el a fognyaki töméseket és nem tekint élősködőnek.

2017. jún. 11. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!