Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzást elkezdeni 18...

Fogszabályzást elkezdeni 18 évesen késő? A társadalom ehhez hogy viszonyul?

Figyelt kérdés

Már a csapból is az folyik, hogy sose késő elkezdeni, mégis mindenki teljesen megdöbben, hogy 18 évesen rakattam fel és hogyhogy ilyen későn?. Most vagyok 19, és még legalább 2 évig lesz fent (nagy problémák voltak/vannak).


Ti mit tapasztaltok ezzel kapcsolatban?


2017. máj. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a "társadalommal", mivel szükséges, viseld nyugodtan és majd szépek lesznek a fogaid.
2017. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen rakattam fel, lassan 1 éve van fent és nagyon örülök, hogy belefogtam :). Nem döbbent meg senki rajta, jó ötletnek tartották, vagy ha nem, akkor nem osztották meg velem a véleményüket.
2017. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi megdöbbentő nincs ebben. sosem késő elkezdeni. A fogszabályzósakat meg pár gyökér úgyis cseszteti, mindegy hány évesen hordják.
2017. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is 18 éves vagyok, és egy éve van meg lassan, szerintem nem ciki, sőt életem egyik legjobb döntése volt😊
2017. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 vagyok, már majdnem egy éve van fent, még senki se csesztetett
2017. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!