Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás elkezdése. Ki...

Fogszabályzás elkezdése. Ki hogyan kezdte?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogszabályzót de nem tudom hol kellene elkezdenem ez egészet, milyet érdemes csináltatni. Hogyan vehetném igénybe a TB támogatást rá. idén töltöm a 18-at.

2017. máj. 28. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszek 18 éves korig ingyenes. Elmész a körzetihez és elmondja.
2017. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Addig jár a TB, mîg meg nem kapod az érettségi bizonyítványt.
2017. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, nekem holnap ragasztanak, én is csak mástól kapott tapasztalatokat tudok mondani. Attól is függ persze, hogy milyenre gondoltál. Állandó v éjszakai? Ha állandó akkor szerintem fémet csináltass, mert az olcsóbb, mint a porcelán, nem esnek le a brackettek olyan könnyen és kevésbé törik. Ehhez szükséged van egy mintavételre, meg egy szeparálásra (ha nincs elég hely a hatos fogaid körül), de gondolom ezeket már tudod. Amíg nem vagy 18, addig ahogy a felső írta, menj el a körzetihez és ő meg kell, hogy csinálja. Persze a készülék árát ki kell fizetned. Remélem segítettem :)

15/F

2017. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!