Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma voltam fogorvosnál időpontr...

Ma voltam fogorvosnál időpontra de helyettesítés volt. Tömésre mentem mert van még három amalgám tömésem és már színezi el a fogaimat, de a helyettesítő orvos lebeszélt róla. Szerintetek cseréltessem? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már úgy voltam vele inkább hazajövök ha fizetne se engedném, hogy hozzá nyúljon (elég unszimpatikus volt, még grimaszolt mikor mondtam, hogy kiszeretném cseréltetni) de amit mondott, aztán neten is megtaláltam, szóval már nem tudom. Mert a fogorvosommal megvolt beszélve ő nem akart lebeszélni
2017. máj. 29. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem imádni való fogorvosom van, és ő is azt mondja, hogy ha a fog nem fáj, akkor ne cseréljük ki az amalgám tömést. Nekem lassan 20 éve megvan és nem színeződött el a fogam tőle. Szóval tuti nem az amalgám miatt szürkül a fogad..
2017. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!