Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátum vagy híd?...

Fogimplantátum vagy híd? Melyik ajánlott?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, 20 éves és sajnos elég rossz a genetikám ,ami a fogakat illeti.Reggel-este mindig mosok fogat alaposan, sőt napközbe ha olyat eszek akkor utána is, mégis folyamatosan mennek tönkre a fogaim.Van egy bal felső 4es fogam ami valószínűleg nem menthető meg és szeretném pótolni.Szerencsére pénzem lenne rá ,amennyiben fogimplantációra kerülne sor.Azt hallom,hogy a mai implantátumok akár egy életen keresztül is tartanak.Foghídat nem szeretnék, mert akkor a mellette lévő két teljesen egészséges fogamat is "tönkre kell tenni".Ti melyiket ajánljátok?
2017. jún. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Csakis az implantátumot.
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül mennyi idő alatt készül el a implantátum?Tényleg tartós?Esetleg valami tapasztalatod van vele kapcsolatban?
2017. jún. 8. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem pontosan, 2-3 hét lehet. Alsó hatos fogam ilyen. Teljesen meg vagyok vele elégedve, erősebb mint a természetes fog.
2017. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. jún. 8. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem hogy az implantátum csonthoz való hozzánövésére is várni kellett, nem emlékszem de 1 hónap is lehetett.
2017. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!