Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó 20f?

Fogszabályzó 20f?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20f vagyok szemüveg,mar egyetemre járok. Most fogok fogszabalyozot kapni fém színűt. De tartok tőle, hogyan fog állni. Akinek van, hogyan fogadta el? Mennyire szokták mások megjegyezni, amikor elsőnek látnak fogszabályzóval?


Elvileg melyharapasom van.



2017. jún. 9. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is fém van alul, senki nem tett rá eddig megjegyzést. Felnőtt gondolkodású embereknél már nem számít az ilyesmi.


30n

2017. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 35 évesen akarok feltetetni
2017. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki még?
2017. jún. 10. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy mit mondanak.

Hisz én szabályos fogat szeretnék és szép, vonzó mosolyt! :D

Tehát jobb mint a semmi...


pár évet csak kibírod! :D

2017. jún. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem elöl "esztétikus", tehát fogszínű műanyag, oldalt/hátul pedig fém. Ez drágább, bár az egész alapból nem olcsó úgysem, szóval talán megéri az extrát, ha zavar. Többen mondták, hogy fel se tűnt volna, ha nem szólok. Mondjuk hosszú távon biztos igen, de alapvetően oké a dolog.
2017. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmit se szóltak.
2017. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!