Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hazi modszerek foginygyulladasra?

Hazi modszerek foginygyulladasra?

Figyelt kérdés
baratom tegnap volt fogorvosnal es probaltak kihuzni neki de nemsikerult,foginyebol leszabtak egy darabot majd beutaltak szajsebeszhez. ki lett neki huzva viszont fel van neki dagadva,omlik belole a ver es faj neki nagyon.enni sem tud.valami jo ra?nem mondtak neki semmit sem.
2017. jún. 9. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha szájsebészhez nem akar menni, akkor kamillatea és Beethoven, elsötétített szobában, félhangosan.
2017. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szajsebesz huzta ki neki,azota van feldagadva neki.enni nem tud.
2017. jún. 9. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Cataflam jó gyulladáscsökkentő.
2017. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fogíny az tud fájni. Ne vegyen be olyan fájdalomcsillapítót, ami gátolja a vérzéscsillapodást ill. vérzési r4ndellenességet okozhat (aszpirin, kalmopirin, diklofenák, cataflam stb.). Ehelyett használhat algopirint, dolort, antrineuralgicát stb.). Ne öblögesse a száját, mert az gátolhatja a vérzéscsillapodást. Ne igyon citromos, citromsavas italt, mert az sem kedvező. Lehetőleg ülő helyzetben feküdjön vagy aludjon, mert az enyhe vérnyomás emelkedés is ronthatja a sebgyógyulást.
2017. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ömlik belőle a vér, akkor sürgősen menjen vissza a szájsebészetre, össze kellene varrni a sebet. Dagadásra jegelés, vagy hideg vizes borogatás az arcára.
2017. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tejes dolgot ne egyen 4 napig, ezt kifelejtettem.
2017. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, kavet ugye nem ihat.azt kerdezi hogy energiaitalt se?cukros dolgokat ehet?
2017. jún. 9. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó okos barátod lehet. Nem, ezeket sem ajánlott fogyasztani.
2017. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
istenem most baj hogy megkerdeztem?😏kepzeld en se tudtam meg meg egy paran se akiket megkerdeztem...demindegy koszi a valaszokat azert
2017. jún. 9. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Energiaitalt akkor se igyon, ha semmi baja nincs.
2017. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!