Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha gyökérkezelés után 2-3hétig...

Ha gyökérkezelés után 2-3hétig rángatózott az alsó szemhéjam az mitől volt?

Figyelt kérdés
Az egyik felső nagyőrlőt gyökérkezelték, és az utolsó kezelés után kb.három hétig naponta többször is rángatózott az alsó szemhéjam.Utána alábbhagyott.Kell még vele mennem és kicsit tartok tőle,hogy megint lesznek ilyen vagy hasonló tüneteim.

2017. jún. 13. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze hozzá. A szemhéj rángatózása idegességtől, fáradtságtól van. Biztos idegeskedtél a fogorvos előtt, legalábbis csak gondolom, mert minden normális ember tart azért egy ilyen kezeléstől. Aztán lehet tévedek, lehet a lidokainhoz van köze, nekem is a nagyőrlőt kezelték ugyan alul, de tudom hogy a szemem alatt is zsibbadt voltam :D
2017. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a lidokainhoz van köze legközelebb mész már nem is biztos hogy kapsz injekciót, ha már kiszedte az idegeket akkor nem kell, én legalábbis nem kaptam mondván hogy már nem fogom érezni nincs benne ideg- és így is volt. :)
2017. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!