Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fogtömés miben változtatja...

Egy fogtömés miben változtatja meg az ember életét?

Figyelt kérdés

Nem sokára tömést fogok kapni az egyik fogamba, és éppen emiatt nagyon kíváncsi lennék miben lesz másabb ezután az életem... Akár a legkisebb változásra is kíváncsi vagyok.

Írhattok tapasztalatokat is, hogy milyen hatással volt utána rátok vagy bármit.


2017. jún. 20. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kirohadni az adott fog és a többi mellette. Szerintem ez szép változás.
2017. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, egy jó tömés kb. semmiben sem változtatja meg az életed. Olyan, mint az igazi fogad, nem lehet érezni a különbséget, ugyanúgy rághatsz vele..stb.

esetleg előfordulhat, hogy (ált. évek múltán) kiesik, és akkor pótolni kell, vagy egyéb módon kezelni a fogat, de nekem eddig egyik sem esett ki.

2017. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez anno bennem is felmerült (12 voltam). Igazából semmi változás. Megszűnik a probléma. Nekem 10 fogam tömték (ebből egyet ki kellet húzni, de az már más törtenet), úgyhogy nincs okod félni

14/L

2017. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!