Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Köteles vagyok így fizetni?

Köteles vagyok így fizetni?

Figyelt kérdés

Szóval elmentem a fogorvosomhoz, akihez eddig is jártam, mivel az előző tömésem kijött. Sorolt 3 megoldást. Ingyenes tömés, 16 ezres tömés és 24 ezres korona. Ma mikor mentem akkor mondtam, hogy az ingyenes megoldást kérem. Megcsinálta és pár órával később írt facebookon, hogy az előzetesen megbeszéltek alapján térítésköteles tömés került a fogamba. Mondtam, hogy nem ezt beszéltük meg. Válaszolt erre is: "Az ingyenes tömés fél óra és nem másfél,és úgy néz ki,mint a másik oldali metszőfogban a tömése.A szüleinek (és Önnek is) elmondtam az árakat a telefonban."

A szüleimmel egyáltalán nem beszélt. Egyébként honnan kéne tudnom, hogy melyik mennyi ideig tart vagy hogy melyikért kellene fizetnem? Főleg úgy, hogy mondtam, hogy az ingyeneset szeretném.

Szerintetek köteles vagyok így fizetni? Köszönöm a válaszokat.



#ingyen #fogászat #tömés #fogtömés fizetés
2017. jún. 21. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De legközelebb ne hozzá menj.
2017. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én webdesigner vagyok, és csináltam neked egy honlapot. Ja, te úgy emlékszel, hogy nem kérted? Sőt, azt se tudod, hogy ki vagyok? Én meg azt mondom, hogy megegyeztünk, és fizess.

Akkor küldöd a pénzt?

2017. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még a büdös életben nem hallottam. Utólag már pampoghat, tojd le és vissza ne menj hozzá.
2017. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek! Ti hogy jöttök el úgy a fogorvostól, hogy ott helyben nem kell fizetni...? Na meg rádkeres a fészbúkon, és úgy ír...? Mi van?!?
2017. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem!
2017. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valakivel összekever vagy ez valami átverés. A helyedben semmiképp se fizetnék! Volt esetleg ott veled valaki aki tanúsíthatja hogy az ingyeneset kérted (nem az asszisztens, hanem barát vagy rokon)? Ha be is rakták a fizetős tömést és dokumentálták is, akkor is az csak az aláírásoddal lenne érvényes és bizonyítható hogy megfelelően lettél tájékoztatva. Betegjogi képviselőhöz fordulhatsz panasszal, illetve egy másik fogorvost is megkérdezhetsz a tömés anyagáról.
2017. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kaptam Tőle még egy üzenetet: "Viselje egészséggel! Ajándék."

Én is így gondoltam. Ugyanis se számlát nem kaptam és nem is írtam alá semmit. Utólag bármit mondhat tényleg. De az biztos, hogy hozzá többet nem megyek.

2017. jún. 22. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozott. Elképzelhető, hogy ő tévesztette el, mindenesetre ha tudta volna, mit csinál, akkor ott helyben kérte volna az árát, nem pedig utólag írogat. De az tuti, hogy az életben többet nem mennék hozzá, ha azt sem tudja, mit csinál...
2017. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!