Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reálisak a következő fogszabál...

Reálisak a következő fogszabályzó árak? (felnőttnek)

Figyelt kérdés
Ma voltam első konzultáción magándokinál. A sima "vasfogra" 850 ezret mondott, és megpendítette az invisalign lehetőségét is, ami 4000 euróba kerülne!!! A 4000 euróban benne van 5 év garancia, és az összes vizit díja. Azt mondja a doki, hogy ezzel kevesebb, mint 1 év alatt helyre lehet hozni a fogaimat (amik elég gázosak), és ha utána vándorolnak, akkor 5 éven belül ingyen helyrehozzák. Majdnem elájultam még ülve is, azóta nem térek magamhoz. Mit gondoltok?
2017. jún. 21. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és annyi, hogy a dokinak is invisalign volt a szájában, és nem látszott, hogy fogszabályzója van. Azt mondja ő sem akart ennyi idősen vasfogú lenne, ő erre esküszik. Ráadásul egy pillanat alatt kivette a szájából megmutatni, aztán visszatette. Csak evéskor kell kivenni.
2017. jún. 21. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy ő van e rá pénzed igazából..
2017. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolút reális ár.
2017. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sima fém fogszabályzó készülék ára max 2-300.000 Ft-ba bele kellene férjen, nekem a porcelán került 500.000-be, alsó és felső ív együtt. Erre még rájön havonta az aktiválás (igazítás) díja, nekem ez 20.000 Ft havonta. Ha az összköltségről beszélt az orvos reális lehet, hiszen ha több évig tart a kezelés szépen összejönnek a havi állítási díjak, de kissé túlzónak tartom az árat.
2017. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarom össze tudom szedni rá a pénzt, legfeljebb lemondok a 15 éves autóm lecseréléséről. Csak olyan borzasztó nagy összegnek tűnik, hogy megfordult a fejemben, hogy át akar palintázni.
2017. jún. 22. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 14 éves koromban csináltattam, hosszú időre, 2-3 év volt mire helyrerakta a fogaim. Nekem körülbelül 100.000-150.000 volt. Hagyományos tappancsos fémes, az ami nagyon látszik.
2017. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!