Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másnak is okoz gondot az...

Másnak is okoz gondot az állkapocskattogás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már évek óta küzdök az állkapcsommal. Az évek során romlott is, ami azért is ijesztő mert nagyon fiatal vagyok, 19 éves.

Sokszor fáj, illetve nagyon durván kattog rágásnál, ásításnál, konkrétan mindig. Nagyon elvagyok keseredve és félek ezzel mi lesz később?!😞

Voltunk orvosnál, kaptam sínt is de nem sokat ért. Két hét múlva kiműtik a bölcsességfogaim, hátha. Az orvos mutatott itthon végezhető gyakorlatot, de félek csinálni mert fáj és kattan sokat. Ezután már csak a műtét van azt hiszem


Valakinek van/volt hasonló problémája? Mi volt a megoldás?


2017. jún. 26. 22:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy sokat fáj a fejem, migrénesen, ezzel is voltam orvosnál, esélyes hogy az állkapocs izület okozza
2017. jún. 26. 22:29
 2/2 anonim válasza:
Ötövenöt éves vagyok, ameddig csak vissza tudok emlékezni, kattogott az álkapcsom. A környezetem ritkán figyelt fel rá, kivéve a párom, de őt nem zavarta. A kattogás idővel csökkent. A jobb combcsontom feje is kattogott minden lépéskor,ez már hangosabb volt, idővel ez is elmúlt.
2017. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!