Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátummal kapcsolatos...

Fog implantátummal kapcsolatos tapasztalatok? (Dr. Skapinyecz Tibor, Miskolc)

Figyelt kérdés

Jártam már ifj. Skapinyecz Tibor Doktor Úrnál, és minden alkalommal jó tapasztalatom volt vele kapcsolatban! Implantátumot szeretnék vele csináltatni, nagy vonalakban már tájékoztatott a részletekről, de érdekelnének tapasztalatok, akik már csináltattatok nála implantátumot! Milyen volt? Ár? Esztétikus-e? stb.. :) Bármi infó jól jön! Előre is köszönöm!!!!


Ja és még ide egy hülye kérdés... sajnos elég hányingeres vagyok a fogászati kezelések alatt, ezért a legjobban emiatt félek az egésztől, hogy hogy fogom bírni.. másnak hasonló tapasztalat?


2017. jún. 28. 19:43
 1/2 lukacsa82 válasza:

Szia!


Kozben el telt mar tobb mint ket ev a kerdesed ot, szoval hatha tudsz valaszolni az enyemre.


Vegul a Skapinyecz fogaszatot valasztottad?

Milyen a tapasztalatod, a szolgaltatassal es az arakkal kapcsolatban?


Elore is koszi a valaszodat!

2019. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lukacsa82 válasza:
*sajnos nem tudom szerkeszteni a kommentet szoval bocsi a helyesirasi hibakert...
2019. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!