Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg létezhetnek ennyire...

Tényleg létezhetnek ennyire kontár fogorvosok?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve voltunk iskolával fogászaton, ott azt mondta az orvos hogy van 3 lyukas fogam. Oké, elmentem egy másik fogorvoshoz, ő értetlenül állt a dolog előtt, és mondta hogy ő nem lát semmi kivetni valót a fogaimnál, nem hogy három lyukast. Oké. következő év, megint iskolával. Szinte le*aszott hogy miért nem csináltattam meg a három lyukas fogom, de már másik kettő is lyukas, szóval összesen öt. Na itt már nem is vettem komolyan. Ennek már 3 éve és semmi panaszom nincs a fogaimra.
2017. jún. 30. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lyukas a fogad, az látszik is. Nézesd meg valakivel aki jól lát. Eleinte nem fáj a szuvas fog, de ha már fáj, akkor ideget kell benne ölni.
2017. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána egy megbizható fogorvosnak. Fucsa,hogy iskolafogászaton mondták ezt. Általában inkább privát fogorvosra jellemző,hogy azt is javitaná amit nem kell, mert jó pénzt kap érte(tisztelet a kivételeknek).Az unokanővérem nem olyan rég volt privát fogorvosnál és azt mondta neki a doki,hogy csak két egészséges foga van.Pedig elölről teljesen épek,egészségesek a fogai.Meg másik ismerősöm is mondta,hogy volt fogorvos aki jó fogakat is akart javitani,ő pedig otthon megnézte a tükörben és nem tünt neki rossznak a fog,konzultált másik fogorvossal,aki azt mondta azoknak a fogaknak semmi bajuk.Embere válogatja.Van ilyen is,olyan is fogorvosban.Az én dokinőm feleslegesen nem csinál semmit,minimális elszineződés kis elváltozás miatt nem akarja furkálni afogat-amivel nem mindig egyezem,lehet tévedek.
2017. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Marhára nem a maszekokra jellemző, hanem az sztk-sokra.
2017. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a benyomásom,hogy a tb-sek nem csinálnak semmit feleslegesen,ha van háro javitani való fogad nem fogja azt mondani,hogy hét van,a maszekok meg némelyek még azt is csinálnák amit nem kell,lehet az én környezetmben van igy.
2017. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!