Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bele törték a bölcsességfogam,...

Bele törték a bölcsességfogam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Magán fogorvosnál voltam a bölcsességfogammal amit ki is húztak de beletörték! A bökkenő az hogy már nem Magyarországon vagyok, hanem Angliában. Itt pedig egy vagyonba kerülne megcsináltatni. Kétségbe vagyok esve és nem tudom mit tegyek.
2017. júl. 5. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Honnan veszed hogy beletörték? Ha orvos tudja hogy bele lett törve miért nem véste ki vagy küldött tovább és hogy mehettél így el Angliába? A bele tört fogat el kell távolítani minél előbb, nem akarlak riogatni, de nem maradhat benne..
2017. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom és érzem hogy ott maradt még. Ráadásul fáj is.
2017. júl. 5. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
De hát milyen orvosnál voltál? Normál esetben megnézi amit kiszedett és ha nem sikerült vagy kivési vagy elküld szájsebészetre. Ha te látod akkor azt nagyon beletörte, alig szedett le róla fogat.. Nem csodálom ha fáj. Sajna fogászat, ha drága ha nem. Így nem maradhatsz
2017. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy kisebb szilánkok maradnak a sebben, rendszerint simán kijönnek maguktól a gyógyulás során. Nekem is volt ilyen, éreztem a nyelvemmel, a doktornő is látta a következő alkalommal, kicsit megpiszkálta, de nem jött ki, azt mondta, hogy várjunk pár hetet, szerinte ki fog esni magától, így is lett.
2017. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze lehet, hogy esetedben nem erről van szó.
2017. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!