Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 6 lyukas fogam van. Csináljam...

6 lyukas fogam van. Csináljam meg magánrendelőben vagy kórházban?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol találsz megbizható és jó fogorvost.
2017. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak lyukas, akkor magánrendelő.
2017. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En mar ugy vagyok vele, hogy csak magan. Osszekaparom a penzt, de akkor is magan.

Voltam sztk ban, esztetekia tomest ugy osszecsapta ahogy kell.

2017. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én megbántam, hogy sztk-ba mentem sokáig, nekem is tönkrement nagyon sok fogam, most egy magánorvost találtam,aki nagyon profi és elég olcsó is. Nagyon örülök, hogy hozzá járok, sok fogamat mentette már meg. Ki lehet fogni jó orvost az sztk-ban is, de én azt ajánlom, ha már úgyis keresgélsz és van több fogad is amit csináltatni kell, nézz szét máshol is. Ha már az elején sikerül találnod egy jó dokit, aki árban is megfelel neked, úgy sokkal jobb lesz későbbiekben.
2017. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4


Dettó. Még gyerek koromban volt 4 lyukas fogam, sztkban betömte a fogdoki, fájdalmakkal teli élményekkel... Azokat a fogakat húzathatom ki, tömés alatt szépen kipusztultak, mert "mééég jó az a tömés".. Persze ezt ugyan az a doki mondta. Találtam egy jó doktornőt, ő rendbe rakta az arcomat, sajnos ezt a 4 fogat elveszítve.

2017. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak akkor inkább magándokihoz mész.
2017. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!