Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tb területi fogorvos váltás...

Tb területi fogorvos váltás az egyszerű?

Figyelt kérdés

Nem akarok hozzá járni, maszek szerint van egy csomó lyukas fogam szerinte meg 0. Közbe fáj is, meg amúgy is egy bunkó. Itt csepelen az sztk-ban több fogorvos is van, csak bekopogok és tb alapon ha jófej szerintetek ellátna?

Ti váltottatok már volt valamiféle menete?


2017. júl. 18. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam hasonlóban, de nem lett belőle semmi. Ugyanígy rendelt ott 6 fogorvos, fel voltak osztva a területek. Az enyém egy hülye volt, nem érzéstelenített, stb... Felhívtam mind az 5-öt. Közölték, hogy nem látnak el, csak fizetősen az SZTK RENDELŐBEN, mert nem hozzájuk tartozom. Mondtam, hogy az ajtón kint van, hogy szabad orvosválasztás van x idő óta. Közölték, hogy az csak háziorvosokra vonatkozik. Kérdeztem miért van akkor kint a fogorvosok ajtaján. Erre érdemi választ nem adtak. Én magánhoz járok azóta. Megpróbálhatod, de nem fűzz hozzá sok reményt. :(
2017. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak ahhoz mehetünk, akihez utca szerint be vagyunk osztva, ezért én is magánhoz járok már régóta.
2017. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk Érden utca szerint van beosztva, csak ahhoz lehet menni, akihez tartozol. Én is próbáltam már máshoz menni, mondtam, hogy fizetek is a kezelésekért(régebben is fizetős volt az SZTK-s fogorvos, csak nem annyira drága, mint a magán), de akkor sem tudott fogadni.
2017. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Csepelen lakom! Te kihez jársz? Esetleg a szentkirályiba megpróbálhatod, hátha.. Bár ott meg az orvosok 90%-a idegbeteg és lekezelő.. :D
2017. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!