Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kibírja novemberig?

Kibírja novemberig?

Figyelt kérdés

Van egy fogam, amin látom hogy romlik, illetve mögüle az ínyem rá akar nőni. Mivel nemrég voltam egy másikkal, nem akarok megint (mert az előzővel is 3x kellett menni, mire kiderült, hogy gyökérkezelik, és nem akarom megint azt a cirkuszt csinálni, ellenőrzésre meg úgyis megyek), illetve nem akarom hogy a szüleim pénze már erre menjen, hanem majd novemberben a többivel (ha van másik, ami nem jó) egybevéve. Kibírja novemberig különösebb probléma nélkül?


Bocsi, hogy kicsit összeszedetlen lett



2017. júl. 20. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Lehet, hogy berobban, de az is lehet, hogy semmi baja sem lesz addig.
2017. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha úgy érzed kibirja novemberig... de szerintem minél elöbb elmész annál jobb. Én a héten voltam szájsebészeten mert a hátsó bölcsességfogam nől nem fér ki rendesen az egyik felén rajta van az ínnyem és olyan szinten begyulladt az ínny hogy a fog fölött egy holyag szerű duzzanat keletkezett.. most kaptam rá gyogyszert hogy levigye a gyulladást és kikell húzni mert nem fér ki rendesen nyomja is az állkapcsom... :/ novemberre kaptam idő pontot...

TB-s magyar egészségügy... ezért kell az embernek maszekhoz menni... :/

2017. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!