Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most raktak fel a fogszabalyzo...

Most raktak fel a fogszabalyzom. Tippek fajdalom ellen?

Figyelt kérdés
Ma tettek fel a fogszabalyzom,bedilizek ugy faj es kidorzsoli a szamat. Ti mit csinaltatok ilyenkor?

2017. júl. 20. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Megpróbáltam kibírni. Pár nap múlva jobb lett. Aztán csak a következő húzás után fájt 1-2 napig ismét.

Bennem az tartotta a lelket, hogy szokták mondani, a szépségért meg kell szenvedni.:)

2017. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet kell,hogy értsek az előttem szólóval,de együtt érzek veled,mert nekem is egy ilyen bődületes meleg napon rakták fel,sőt a kettőt egyszerre.Pedig én felnőttként rakattam fel.Esetleg próbálkozz valamilyen fájdalomcsillapítóval,de ez is csak átmeneti megoldás lehet.Én egyáltalán nem vettem be semmit,pedig nagyon fájt,még a hajam is,ha hozzáértem.
2017. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Még annyi,hogy viasszal kend a fogszabályzót,ahol dörzsöl,szúr.Én rágyúrtam azokra a helyekre,de alkalmi megoldásnak jó a kenyérbél is.Jól összegyúrod és odanyomod.Ha nem kaptál akkor vegyél,mert nagyon jó dolog.
2017. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi!
2017. júl. 20. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem segitett a fagyi, mert hideg volt, és picit enyhitette a fájdalmam. Persze nem zabáltam 2 hétig csak fagyit :D Viszont megértelek, nekem egyszerre rakták fel az alsot meg a felsőt, minden előkészület nélkül.(szar hely is volt az a fogászat, de utolag okos az ember.) Utána olyan fájdalmam volt, hogy be is lázasodtam. Egyik ismerosom babáknak valo rágokát vett, tudod, amit be lehet tenni a fagyasztoba, és a benne lévő folyadék megfagy, és ezzel hutotte a fogát.
2017. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!