Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől nagyok a nyaki nyirokcso...

Mitől nagyok a nyaki nyirokcsomóim?

Figyelt kérdés
A neten olvastam, hogy nyirokcsomó, es hogy egy gyulladástol lehetnek megnagyobbodva. Tegnap voltam fogdokinál, aki megállapította, hogy nő a bölcsességfogam, és körülötte gyulladásos az iny. Fogdoki szerint ettől van. Van egy kötőhártya gyulladásom is, plusz fáj a fülem, mert magas hangerőn hallgatok zenét füllhallgatón. Az utóbbi napokban gyengének érzem magam. A nyakamban végig érzem a nyirokmirigyeimet, magas vékony vagyok. A lágyékhajlatomban is tapintottam csomokat, amikkel voltam vervetelen es ultrahangon, ahol nem találtak semmit. Olvastam olyat is, hogy nyirokrák. Nos, se lázas nem vagyok, nem izzadok éjszaka, az étvágyam hibátlan, nem fogyok, csak annyi, hogy gyengének érzem magam. 18/F

2017. júl. 21. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Azok tényleg megnagyobbodnak csak egy kisebb gyulladástól is.. Szerintem ne izgulj, minden oké lesz ha kinő a bölcsességfogad :)
2017. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!