Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó választás a Perfect Smile...

Jó választás a Perfect Smile magán fogászatra menni?

Figyelt kérdés

Egyenlőre az ingyenes konzultációra próbálok bejutni Dr. Balsai Tamás fogorvoshoz. Remélem Októberben nem fogok benne csalódni. SZTK-ból elegem lett: mert amikor elrontotta többször a fogorvos a fogtömésemet, és amikor számon kértem neki állt feljebb mert nem tetszett neki, hogy jogosan kapok ingyen Tb-t a fogyatékosságom miatt.


A SOTE konzerváló klinikán szintén nem volt szerencsém a fogtömésben.



2017. júl. 23. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo valasztas. 20 eve odajarok.
2017. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Index fórumon emlékeim szerint nagyon rossz vélemények is vannak róla. Nagyon gondold át, tájékozódj, ne egy válasz alapján dönts úgy, hogy igazából nem tudod, ki áll a válaszadó mögött.
2017. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel tudod bizonyítani? Mert az SZTK fogászatra tuti nem megyek vissza. Lehet, hogy augusztusban elmegyek Dr. Balsai Tamás fogorvos úr rendelőjébe, mert már fáj az egyik fogam.
2017. aug. 15. 17:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Augusztus közepén, és Szeptember közepén voltam az érintett fogászaton. És ennyire normális fogorvosokkal soha nem találkoztam.
2017. szept. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!