Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzeti fogorvos normális...

Körzeti fogorvos normális hogy pénzt kér foghuzásért?

Figyelt kérdés
Körzeti fogorvosnál voltam, fizettem a tb-t. És meglepődtem mikor flegma hangnemben közölte a foghuzás pénzbe kerül, 5000/db. Inkább eljöttem, most akkor hol kapok ingyenes fogászati ellátást ha nem a körzetinél?

2017. júl. 28. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ingyenes a húzás. Nem lehet,hogy "maszek alapon"rendelt abban az időpontban mikor te ott voltál? Itt ugyanis így működik,pl de.tb du.magàn.
2017. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális mert nekem ingyen húzza
2017. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.

Hagyományos, TB által támogatott fogtömés, foghúzás ingyenes. Sőt, én pont tegnap voltam, a fogkövet is leszedte, az is ingyenes volt.

2017. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok Bocsi nem húzza hanem húzta
2017. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Most ezzel én is zavarban vagyok, mert régen úgy volt, hogy a fogmegtartó kezelések ingyenesek. Én magánorvoshoz jártam, viszont húzni elküldene a szájsebészetre, mert a felső fogam gyökere belelóg az arcüregbe, és úgyis előfordulhat, hogy ott kötök ki. Most van két lyukas felső fogam, ismerős szájsebész szabadságon, nincs 15 ezrem most foghúzásra, és próbáltam nézni a neten, valószínűleg tartom, hogy nálunk sem teljesen ingyenes. Úgy értettem, hogy az önkormányzat a fogmegtartó kezeléseket biztosítja (ez egy cikkben volt), és már az egészet nem értem. Csak most nem fáj.
2017. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Foghuzás darabja 5E, a fogkőre a fogamról 20-30E környékén tippelte meg annyiért szedi le nekem. Többiről nem is beszélve.
2017. júl. 28. 13:46
 7/16 A kérdező kommentje:
De akkor mi a rákért vonják a fizetésemből a tb-t hogyha még a fogorvos is le akar huzni egy kisebb vagyonnal. Nincs magán rendelése, csak a sima. Hülyeség a sok kifogás, igen halottam mondták szereti a pénzt. Hol tehetek panaszt akkor?
2017. júl. 28. 13:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt a húzás ingyenes, a tömésért fizetni kell.
2017. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogkő leszedés 30000? Az én dokim 8000 Ft-ért szedi le felül-alul.
2017. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát én úgy olvastam a fogmartása végett csinált kezelések ingyenesen, beleérthe húzás és tömés. A potlást megértem fizetni kell, de akkor is felhúznak az ilyen dolgok.
2017. júl. 28. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!