Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a hátsó rágófogam...

Nagyon fáj a hátsó rágófogam és mozog is, bevallom félek elmenni fogorvoshoz, nimcs más esély? 16F

Figyelt kérdés
3 fekete folt van rajta de csak egy ami látható lyuk.
2017. júl. 29. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha otthon ülsz, csak még jobban fog fájni, esetleg annyira begyullad, hogy nagyobb gondod is lehet belőle.

Fogod magad szépen, elmész a fogorvoshoz, aki ad érzéstelenítőt és az egészből semmit nem fogsz érezni. Ő meg majd látja, hogy feltétlenül ki kell-e húzni, vagy elég, ha betömi.

2017. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajna ezt otthon nem tudod kikezelni.
2017. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tündi0212 ***** válasza:
Énis igy jártam hatsó nagyörlő letört egy kis darab addig halogattam mîg begyulladt annyira hogy feldagadt az arcom és genny jött az inyemen ! Hidd el ênes félek a fogorvostol és nagyon sok gyógyszert szedtem be és azt hittem ez igy jobb! Magátol nem fog megjavulni !!!!! Kihuzták és ugy fájt csillagokat láttam de azert mert halogattam ! Ez magatol nem lesz jobb
2017. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogatlanul szeretnél kinézni? Hogy lesz majd csajod?

Én is nagyon rettegtem a fogorvostól, de rátaláltam a Semmelweis Konzerváló Fogászati Klinika (Budapest, Szentkirályi u. 47, 1088) és megcsináltaka fogaimat fájdalom nélkül. Én előtte vettem be 2 db xanaxot.

Hajrá!

2017. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy régi a kérdés, de ha még azóta se mentél el, akkor mindenképpen menj el. Ha ennyire félsz, akkor azt tanácsolom, menj el egy magán rendelőbe. Igen, drága, de ott minden orvos kedves, nem rohannak, és a kezelések is korszerűbbek szerintem. Én pont tegnap voltam és a doktornő úgy szúrta be nekem az érzéstelenítőt, hogy kb. SEMMIT NEM ÉREZTEM a szúrásból (nem kamu). Mindenképp kezeltesd a fogadat, mert különben csak rosszabb lesz. Bátorság! :)
2017. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!