Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Menjek az ügyeletre?

SOS! Menjek az ügyeletre?

Figyelt kérdés

Könyörgöm valaki segítsen már :'(


Bal oldalt jön a bölcsességfogam alul. Megmutattam ezt egy fogorvosnak hétfőn. Azt mondta az ínyem be van gyulladva körülötte, de a fogam nincs. Nem írt fel antibiotikumot, pedig a fülem, nyakamx fejem, arcom,szemem..mindenem fáj azon az oldalon. Csütörtökön lesz legközelebb rendelés.

De olyanokat olvastam, hpgy szivroham, stroke, agyhártyagyulladás, vérmérgezés stb. Kialakul a gyulladt fogtól. Honnan szedjek antibiotikumot? És miért nem kaptam? Mert olyan sokan vagyunk, hogy legalább egy emberrel kevesebb? :'(


2017. aug. 1. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
De a fogad nincs begyulladva, azt mondta. Ha nagyon rosszul vagy, igen, menj el az ügyeletre!
2017. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dmenj és vegyél chlorhexamed szájvizet. Nekem olyam volt a fogínyem, hogy ha becsuktam a szám és összeért a fogsorom, kijöttek a könnyeim. Két öblögetés után jobb lett.
2017. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggelig ráér?
2017. aug. 1. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráér reggelig... De könyörgöm, miért írod ki nyolcadszorra ezt a kérdést???????? Már hétfőn a végedet jártad, de látod, még mindig itt vagy, s valszeg csütörtökig se lesz semmi bajod!!!
2017. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj antibiotikumot háziorvostól. Amoxicilin,dalacin ha nem vagy allergiás
2017. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!