Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi tortenik a fogammal?

Mi tortenik a fogammal?

Figyelt kérdés
Az egesz tavaly nyaron kezdodott mikor m.on. 3 fogamat kezelte egy fogdoki. Mikor jottem haza angliaba ebbol 2 iszonyatosan fajt a repulon, mintha a nyomas szetakarta volna nyomni...iszonyu volt...ra egy hetre jobb oldalon az also meg mi dig pokolian fajt, lmentem dokihoz itt kint ez kiderult hogy rosszul kerult bele a tomes levegos maradt stb.kicserelte viszont a felso nem fajt ami a repulon igen. A napokban(multheten) jobb alul egy fogam elkezdett fajni, es ezzel egyutt felul is ugyamaz a fog amit otthon kezelt a doki raadasul az egy bolcsessegfog. Tegnap a doki megcsinalta alul de mondtam hogy nezzen ra a felsore mert sokat fajt, a rongtenen csak a fel bolcsessegfog latszodott mer odaig tartott a felvetel de aztmondta hogy okenak nez ki. Aha....reggrl iszonyu fajdalommal ebredtem, egesz allo nap ez a fog iszonyuan faj ha valami hozzaer, nemtudok enni, alig tudok beszelni, fajdalomcsillapito abszolut nemhat, raadasul csutortokon tudok visszamenni mert akkor vagyok szabadnapos...es nemsokara megint repulni fogok szoval elegge tartok tole, hogy ha csinal valamit fajni fog a levegobe szallas kozben....otletem sincs mi a problema, valakivel volt mar hasonlo? Erintesre nagyon erzekeny, de amugyis faj nemcsak ha hozzaerek :/ ja es a kulso resze kintvan a belson meg meg van iny de csak az oldalan..nemis rrtettem tavaly emrt piszkalta a fogdoki otthon...
2017. aug. 1. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés néz ki.... :(
2017. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajne az mar volt egyszer es szornyu volt.... :(((( raadasul ez egy bolcsessegfog... :((
2017. aug. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!