Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs szajnyitaskor egyik...

Állkapocs szajnyitaskor egyik oldalra jobban kitér izuletiproblema vagy ez sulyos?

Figyelt kérdés
Sziasztok tul vagyok egy bolcsessegfog plusz meg ket fog egyszeri kihuzzasan igaz ugy begyulladt hogy korhazban tartottak parnapig hogy a gyulladast csokentsek viszont most 4 hetre ra eszre vettem hogy szajnyitaskor igaz ezt is kb 1 hete tudom kinyitni jobban a szamat megmost sem teljessen tokeletes szoval hogy szajnyitaskor az állkapcsom a full allati reszen jobb oldalt ha megérintem erzem hogy jobban kiter...mi lehet ez???? Nem faj

2017. aug. 6. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szia lehet hogy kezd elmozdulni a harapásod az egyik irányba.

sajnos ez elég sokféle problémát tud okozni állkapocs kattogás on keresztül mindenféle mozgásszervi gondokat én is ebben szenvedek jelenleg remélem veled nem lesz baj. ha többet akarsz tudni: Starecta Rectifier , olvas utána. Van 100 oldalas letölthető könyvük is érdemes böngészni

2017. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia mirre erted a mindenfele mozgasi problemat? Es neked mit csinaltak evvel ? Csak a jovohetre kaptam idopontott a szajszebeszeten
2017. aug. 7. 16:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen nekem pont most egy 5 perce hogy ereztem az állkapcsomnal egy kattogast de ilyen surlodasi kattogast ugy megilyedtem
2017. aug. 7. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!