Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet, hogy ezzel orvoshoz...

Lehet, hogy ezzel orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
Tömören annyi,hogy lagziba voltam tegnap,és ittunk jagert,whiskeyt,vodkat,rumot,stb. és elég nagy dohányos vagyok,hazajöttem amikor vége lett,lefeküdtem aludni és amikor felkeltem dohányozni is alig tudtam,mert a szájpadlásom és nyelvem hátul kicsit fáj,vagyis kellemetlen,észrevettem,hogy a nyelvemen ilyen barnásfekete dolog van,amit kézzel is,fogkefével is elöl le tudtam kaparni,furcsa állagú volt amikor lejött,mint amikor leégek és hámlik a bőröm,de még mindig "fáj",ízeket tompán érzek csak,és ugye leghátul nemtudtam "lekaparni" ezt a cuccot.Lehet az alkoholtól van?(Soha nem ittam össze ennyifélét)Elmenjek vele maszek dokihoz? Ha sima rendelésre kérnék időpontot az örök élet 3 nap.Csak poénból nem szeretnék dokira költeni egy tizest,ha pár nap mulva elmúlik.

2017. aug. 7. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj le a cigivel arra se költs
2017. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mára már jobb,azért kérdeztem,mert szerintem ha valami magától elmúlik,akkor nem kell valaki aki 10 000-ért ugyanezt mondja
2017. aug. 7. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok lepedék tapadt meg. Piától, cigitől is lehet sötét a színe. Ha a piát nem is, de legalább a cigit rakd le. Mindenki tudja, milyen káros és mégis csinálja.
2017. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Piát csak néha iszok,dohányzást visszafogom,letenni nemtudom sajnos,mit tehetek,hogy a lepedék feloldódjon?
2017. aug. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!