Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Badinszki Nándor fogorvos,...

Dr. Badinszki Nándor fogorvos, vélemények? (Eger)

Figyelt kérdés

Tényleg olyan jó mint mondják? Az árak milyenek? Megbízható?

Nagyon félek elmenni, két éve halogatom, de mostmár muszáj lesz. Rá gondoltam, megfelelő lenne?



2017. aug. 15. 21:10
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én tegnap voltam nála másodszor :) Nagyon nem szeretek fogorvoshoz járni, régen Miskolcon élten ott volt egy doki akihez ha muszáj volt elmentem. Itt Egerben sokáig halogattam én is, inkább visszajártam a miskolci dokihoz. De már muszáj volt keresni helyben valakit, nagyon sokat kerestem a neten és őt kivétel nélkül mindenki dícsérte. Nem véletlenül :) Nagyon kedves sokat magyaráz, árakat nem jegyeztem meg de normál árai vannak, mint bárhol máshol. Tegnap csak azért mentem hogy megnézze minden rendben van-e mert babát várok. Kb. 5 percet voltam bent megnézte alaposan azt mondta minden rendben és nem fogadott el pénzt. Ezen mondjuk nagyon meglepődtem. Bár senki másnál nem voltam Egerben, de sztem ő nagyon jó.
2017. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszod, lassan ráveszem magam én is! Jó egészséget kívánok neked, és a babának is!:)
2017. aug. 16. 11:23
 3/5 anonim válasza:
Köszönöm szépen :)
2017. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Látom már nem éppen aktuális a kérdés,illetve nem is pont ezzel kapcsolatos ami érdekelne engem...Ha jól tudom a 13.körzetszámú fogorvos is ő? Mert egyszerűen amit neten találtam,azon nem tudok eligazodni...nem régóta vagyok egri de mintha valakitől azt hallottam volna,hogy a technika házában van a 13 körzet fogorvosi rendelő és hogy az említett Doktor úr praktizál ott. A kedves kérdező vagy valaki tud ezzel kapcsolatban segíteni?

Köszönöm! :)

2018. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És a Józsa Georgina? Róla van vkinek véleménye?

Neten csak egy telefonszámot láttam, közös az asszisztensük vagy hogy lehet időpontot kérni? Lehet választani vagy akinél épp van hely?

2019. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!