Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A korzeti fogorvos szabadsagon...

A korzeti fogorvos szabadsagon, mi a teendo?

Figyelt kérdés
Ma jartam nala, 4 fogamat tomte (egyebkent penzert), de ebbol 2nel ugy erzem, hogy nem minden oke veluk. Az egyikbol mintha maris kiesett volna a tomes, a masik tul erzekeny. Visszamennek hozza, de hetfotol szabadsagon van 3 hetig (most pentek van), en pedig hosszabb idore elutazom hamarosan. Kihez kellene fordulnom?

2017. aug. 18. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van helyettes ugyanott. Gondolom, nem csak 1 orvos rendel.
2017. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért tömte pénzért a körzeti fogorvos? Ingyen van a tömés. Jól átvert téged. :)
2017. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is pénzért töm a körzeti, 1-2 hét alatt ki is esik.
2017. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És számlát adnak ezek a pénzért tömősek?
2017. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Feheren csak penzert tom (meg elol is), en meg nem alltam le vele vitatkozni, gondolvan, igy hatha legalabb normalisan megcsinalja. Naiv vagyok, de mindig tanulok! (Szamlat termeszetesen nem adott.)
2017. aug. 18. 21:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a településen nincs másik, a területileg illetékes szakrendelőbe is mehetsz. A tömés ingyenes egyébként.
2017. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Fehéren kívűl nincs is más tömés. Amalgánt már nem használnak. Téged átvert, hogy pénzt húzzon le. Ingyenes az esztétikus tömés. Sőt a gyökérkezelés is. Egyedül akkor kell fizetned, ha koronát akarsz vagy implantátumot....
2017. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy most miért is kért pénzt? Vagy szépen visszakérném tőle, hiszen TB-t fizeted. Abból kapja a fizetését. Csináljon magánrendelést és majd ott szedheti a pénzt.
2017. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha hozzá mész és pénzt kér mondd neki nyugodtan, hogy te TB-re jöttél. :)
2017. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy nem is a saját SZTK-s orvosomhoz mentem, hanem egy másikhoz. Tömött... Több fogat is.. És pénzt se kért érte.. És még nem is oda tartozom.


Utálom az ilyen orvosokat, mint ahol te voltál. Pénzéhes g*cik már bocs. Már szaladtam volna betegjogi képviselőhöz, hogy na mit lehet tenni...


De gondolom, a rendszerbe azért beírt, hogy a havi 200% os statisztikája meglegyen, hogy felvegye az állambácsi által adott pénzét és még a betegektől is lehúzza azt.


Úgy kell csinálni, ahogy az én orvosom csinálja.


Van SZTK-s rendelése délelőtt. Délután meg a saját házában rendelő beépítve és magánrendelés. És kész. SZTK ingyenes aki oda tartozik, aki meg magánba megy az fizet..

2017. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!