Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elkaptam a candidat azt...

Ha elkaptam a candidat azt mivel lehet kikezelni a szervezetbol a cukormentes dietan kivul?

Figyelt kérdés

Eleg budos a szam es lepedekes a nyelven , gyomorproblemaim is vannaj alhasi fajdlaomkent jelentkezik fokent.

Most elkezdtem cukormentes dietat tartani , de ezeb kivul mit tehetek meg ? Az elozo orvosom egybol a torkomon akart ledugni egy csovet ugy megvizsgalni , aztan nem mentem vissza hozza, mert felek ettol. Volt aki tukrozedt akart csinalni , de azert sem repesek. Szoval olvasgattam a neten es a tuneteinek ez a betegseg is emgfelel , nem allitom hogy biztos az , de mielott alavaetem magam ezeknek a vizsgalatoknak midnent megszeretnek tenni hogy ne legyen szukseg ra


2017. aug. 19. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a diagnózist orvos állította fel, vagy te magad?

Amúgy a Candida jelen van a vastagbélben, a normál bélflóra tagja. Akkor van gond, ha túlzottan elszaporodik.

2017. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha vegigolvastad a leirast en magam gondolom ezt , de ma skezelest nem talaltam a dietan kivul azert kerdeztem , minden olyan lehetoseget szeretnek kizarni ami felmerul bennem mielott alavetem magam ilyen kelemetlen kivizsgalasnak , szerintem azok nelkul is van esely kitalalni mi a problema. Ha megsem sikerul nyilvan elmegyek a vizsgalatokra. De elsosorban msot ez merult fel bennem.
2017. aug. 19. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem: egészségügyi végzettséged van?
2017. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Isten hozott a hipochonderek klubjában!

[link]

2017. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Uristen nem diagnozist allitottam fel , csak miutan komoly tuneteim nincsennek ,zavaro inkabb , miert kene rogton ledugatnom a szamba vagy eppen fel egy csovet hogy lehet foloslegesen vizsgaljanak meg. Van egy csomo betegseg meg ami ezeket a tuneteket okozhassa es konnyen kezelhetk, de ha pl. Megtartom msot 1 hetig a cukormentes dolgot , es csillapodni fognaka tunetek , eleg nagy a valoszinusege hogy candida. Ha ez nem valtozik akkor eloveszek egy masik eshetoseget.

Es leirtam hogy ha nem tudok huzamosabb ideig semmire jutni , megcsinaltatoma vizsgalatokat. Viszont egyaltalan ne menjetek ebbe bele , hanem a konkret kerdesemre valaszoljatok.

Ennek a betegsegnek csak az a gyogymodja ha cukormentes dietat tartok vagy van mas is ill. ha van mi?


Gondolom ti ha folyik az orrotok de lazatok nincs ,nem teat isztok es talan bevesztek egy algopirint es hatha leizzadtok es masnapra kutya bajotok. Inkabb szaladtok rogton a dokihoz. NEM meggprobaljatok kikuralni magatok elotte? Majd ha vegkepp nemmegy meg akkkor elmenni.


Kb ugyannnek a kivetitese csak mas tunetel...

Igazabol a kommentekbol az jon le hogy azt tanacsoltatok:mar holnap rohanjak a dokihoz.Addig meg enhogy tegyek valamit ellene. Es ha eppen lehet ? Ne en inkabb varjak. Komolyan nem is vagyok kivancsi az ilyen komentre a tovabbiakban, van eleg gondom bajom nyugom. Egyaltalan honnan viszzi barki is a batorsagot hogy itt lekezelo legyen.

2017. aug. 19. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy 17 éves egészségügyi múlttal mertem, meg merek írni, nem jól gondolod.

Candidiázis esetén 1 hét cukormentes diéta a halottnak a csók kategória. Van akinek fél/1 évig kell mellőzni a cukrot, de a szénhidrát mennyiségét is,mert az is cukrokká bomlik. Lúgisítást szoktak még javasolni.

2017. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2017. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem nem dohanyzom , es nem is iszok, semmilyen karos szemvedelyem nincs azon kivul hogy rengeteg edesseget eszek ezert ez az etkezes fajta.meleg agya ennek a betegsegnek, viszont sportolol nem vagyok tulsulyos.

Kell meg jobban korbeirnom egyebkent az eletem ahhoz hogy megtudjam mi ennek a betegsegnek az ellenszere ? Ha van a dietan kivul? Mert hiaba googlezok nem talalom.

2017. aug. 21. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!