Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felnőttkori fogszabályozás...

A felnőttkori fogszabályozás tényleg olyan nagy szenvedés?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy nagyon rossz dolog. Mikor húznak rajta az összes fogad fáj az elején enni nem tudsz max pépeset, tisztítása nagyon körülményes és nehéz. Könnyen szuvasodóik alatta körülötte stb. Ja és az ára is horror....
2017. aug. 22. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért szerinted a gyerekkori nem szenvedés ? Nekem 7 évesen kezdték, de minden alkalommal sírtam. Otthon is sokat. Szüleimnek felnőtt korban csinálták. Nyugati országban éltünk. Annyira nem szenvedtek látványosan, de 2-3 év volt anyagilag talpraállni. Magyarország olcsóbb fogászati téren, de elmaradottabb is.
2017. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy ide írok,de tudtok ajánlani jó fogszabályzó orvost 500ezernél nem drágábban Pesten? Nekem is kellene,de nem tudom hova menjek,mindenképp olyat akarok aki érti a dolgát.

Válaszolva neked, szerintem nem lehet oylan nagy szenvedés.Jó biztosan fáj,de simán elviselhető nem kell túl komplikálni,ráadásul tudod ,hogy megéri a fájdalom hiszen utána szép fogadi lesznek.Engem az se zavarna,ha nagyon fájna csak legyen szép a végeredmény

2017. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!