Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles utan?

Lia Réder kérdése:

Gyokerkezeles utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap voltam az egyik hatso fogammal gyokerkezelesen. Be bolt gyulladva. Megcsinalta a fogam es kaptam bele egy gyogyszeres tomest amire azt mondta hogy cserelgessem. Viszont azt is mondta hogy szivogassam. Ha este kiveszem es ugy szivogatom akkor nem lesz semmi baja? Gondolom azert kell bele a vatta hogy ne menjen bele semmi szennyezodes. Gyogyszert nem kaptam viszont mivel nagyon fajt ezert flektort iszok.

Elore is koszonom a valaszokat es a tapasztalatokat.



2017. aug. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy a gyökérkezelés során nyitva kell hagyni néhány napig a fogat. Valóban ilyenkor egy vatta segít abban, hogy a pici csatornákat ne tömeszelje el az ételmaradék, mert akkor gátolt a tisztulás. Minden étkezés után alaposan fogkefével meg kell mosni az adott fogat és új, tiszta vattát tenni bele. Javasolt minél hamarabb-egy héten belül- gyógyszeres ideiglenes töméssel ellátni.
2017. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen🙂
2017. aug. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!