Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Legjobb mód fogfehérítésre?

Legjobb mód fogfehérítésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon szeretném a fogaimat fehéríttetni, viszont elől 3 fogam tömve van. Gondolkodtam a BrightWhite lámpás készüléken, de tartok tőle, hogy nagyon elütne a fogam illetve a pótlás színe. Milyen megoldást ajánlanátok? A fogdokim annyival elrendezte a dolgot, hogy szerinte így is szép fehérek a fogaim, és nem szükséges fogfehérítés, illetve a tömések miatt nem is lehetséges. Anyagi keret nem akadály. Köszi előre is.



2017. aug. 27. 11:25
 1/1 anonim válasza:

Szia! Diamond Coco terméket nézd meg neten!:) ez egy fekete cucc, amelynek fő hatóanyaga kókuszhéjből készült aktívszén, elvileg ezzel kell dörzsölni a fogakat 2-3 percig. Ha jól tudom egy kis doboz elég akár 2-3 hónapra is. Egy tégely 8000Ft.

Egyébként a BrigthWhiteon én is gondolkozom, de annyi rosszat hallottam róla...

2017. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!