Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy gyökér kezelt fogam...

Van egy gyökér kezelt fogam ami be is van tömve, de sajnos letört az oldalából egy kis darab és körzeti orvoshoz mennek. Szerintetek sokkal rosszabb az SZTK fogorvos mint a maszek? Vélemények? élmények? Vagy inkább egyből menjek maszekhez?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ miylen az orvos beállitottsága, egyik-másik helyen is vannak iylenek is, olyanok is. Talán a maszek orvosok felszereltebbek, kedvesebbek,mert ugye elég szép summát otthagysz nekik.Jómagam körzetihez járok aki nagyon alapos és nagyon jó, de hozzá alapos fogorvos keresés után mentem el.
2017. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal rosszabb. Nagyon ritka az, amelyik normális. Nálunk mindig elintézi azzal, hogy ezt húzni kell, mert ugye az gyorsabban megvan, mint a tömés. Ha töm, az meg 1-2 héten, de 1-2 hónapon belül biztosan kiesik. Abszolút nem figyelnek oda a munkájukra, lényeg, hogy minél előbb fogyjon el a beteg.
2017. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beatrix0522 ***** válasza:

Keresztanyukám fogsorát anno egy maszek cseszte szét teljesen, és az SZTK-ba hozták rendbe egy kedves idősebb doktornő.


Engem édesanyám 7 évesen elvitt az SZTK-Ba körzetileg a fent említett dokihoz tartozunk, velem egyáltalán nem bánt akkor jól, miatta van fogorvos fóbiám, mert kifeszítette a számat én meg nem tűröm még most sem jól a fogorvoslást. Ezért megvallottam, hogy én többet SZTK-s székbe nem ülök bele, független attól, hogy csak ő nem tudott gyerekként bánni velem és közbe aranyos kedves szakmájához jól ért. Úgy hogy én is maszek fogorvoshoz járok, ő egy igazán csoda doki. Nagyon jól kezeli a feszültséget. Tegnap várta h elájulok kidobom a taccsot vagy úgy mi lesz. Semmi pénzért nem váltanék. 1× fájt nála egy kicsit a fúrás mert gyulladt volt a fogam, és gyökérkezelés miatt le kellett fúrnia a fogbélig h aztán egy anyagot tegyen bele ami kiöli az ideget, tegnap mentem vissza idegeltetésre, és felspannoltam magam rendesen. SZTK-ban félek hogy nem tolerálnák azt, hogy sajnos doki szerint is van egy kis problémám a szájnyitással, és sokszor kell rám szólni h kicsit nagyobbra, mert hát kattog az állkapcsom. :/

2017. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Letört foggal én inkább magánhoz mennék.
2017. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogyha körzetihez megyek ahol fizetek akkor az milyen?
2017. szept. 6. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak magán doki. Nekem is van egy régi gyökérkezelt fogam ami letörött már egy ideje. SZTK-s orvos úgy kihúzta volna, mint a fene, utána meg lehetne borsos pénzért implantátumot csináltatni a helyére. A magándoki meg kiszedte a gyökértömést, újratömte, és a letört résznél meg felépítette a fogat, így megmaradt rendesen.
2017. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De hogyha SZTK hoz megyek es fizetek akkor az milyen? Ugy is szar?
2017. szept. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!