Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után ez normális?

Foghúzás után ez normális?

Figyelt kérdés

Pénteken délelőtt fél 11-kor szedték ki a bal alsó leghátsó fogam. Sajnos a házi orvosom csütörtökön nem tudta kiszedni, ezért pénteken sebészeten távolították el. Gyors volt a doktorúr, nem volt problémás a fogam. Amióta viszont kiment az érzéstelenítő folyamatos és erős fájdalmaim vannak. Cataflamot szedek 6 óránként, mert különben nem bírnám. Nem vettem észre semmi arra utaló jelt, hogy kiesett volna a vérdugó. A teteje fehér látszólag gyógyul.

Túl vagyok már egy foghúzáson, aminek következtében felnyílt az arcüregem, de ott kaptam antibiotikumot és fele ennyire nem szenvedtem meg a dolgot.

Meddig mondható normálisnak a fájdalom? Illetve ha visszamegyek a seb tisztítása mennyire fájdalmas? Magától is elmúlik idővel a fájdalom?


Köszi a válaszokat.6


2017. szept. 17. 20:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!