Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 30 évesen érdemes fogszabályzó...

30 évesen érdemes fogszabályzót feltetetni az amugy nem túl jó minőségű fogaimra vagy érdemesebb porcelánból megcsináltatni? Ami lényegesen olcsóbb es gyorsabb megoldás is. De milyen problémák merülhetnek fel ha már most lecsiszoltatom a fogaimat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik lány ismerősöm 33 évesen rakatott fogszabályozót, pedig már férje és két gyereke volt. Ő azt mondta nem bánta meg és nem is mondaná vészesnek az egész fogszabályozós dolgot. Ha épek a fogaid nem ajánlom a lecsiszoltatást. Ha lecsiszoltatod akkor úgymond már megkezdik a fogaidat és azok idővel rohamosan romlani kezdenek, anyukám esetében is ez történt. Én 20 vagyok de erősen gondolkozom, hogy belekezdek majd valamikor a fogszabályozásba. Szerintem simán belevághatsz ennyi időssen is, főleg ha elég jó állapotba vannak a fogaid.
2017. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Inkább ajánlanám a fogszabályzót, felnött korban is látványos a javulás, de nyilván több ideig fog tartani a fogszabályzás időtartama, mint gyerekkori fogszabályzásnál. Bár ez a fogaidtól is függ.

Csiszoltatni még nem érdemes, ha nincs foghiányod. Amíg nincs kifejezetten szükséged fogpótlásra, addig maradj a saját fogaidnál! :)

2017. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!