Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét?

Bölcsességfog műtét?

Figyelt kérdés

Ezer éve van egy bölcsességfogam, ami ha fél évente nő egy kicsit. szerintem szabálytalan. Begyulladni szerencsére nem szokott, de már zavar és alá mindig bemegy a kaja, nem kellemes az illata sem. Fogorvos mondta, azt műteni kell.


Hogyan megy a bölcsességfognál a műtét? azt tudom, hogy széttörik stb, de mennyire lesz macerás utána? húzták már az egyiket, az pár napig volt rossz.


2017. szept. 20. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó fogorvossal nem érzed.


Az enyémet másfél hónapja műtötték ki, mert eltört (amúgy is tömve volt már 10 éve :D ).

Semmi extra, utána pár napig nem ittam tejet, sem bort, de a műtét másnapjára időzítő mensim sokkal jobban fájt, meg zavart.

Hazamentem, rádobtam egy fagyasztott krumplit, be sem dagadt, és néha kellett negyed szem Brufent bevennem. Egy hét alatt szépen gyógyult, most pedig már majdnem teljesen okés.

2017. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem feltétlen törik szét, ha ki lehet húzni egyben akkor kihúzza. szerintem nem lenne rossz, ha megmutatnád egy szájsebésznek a röntgen képed.
2017. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!