Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segíthet-e valamit az éjszakai...

Segíthet-e valamit az éjszakai fogszabályzó, ha az állandó után csak 1 évet hordtam, és minimálisan visszaálltak a fogaim, az éjszakait meg nagyon nehezen tudom már visszarakni 7 hónap után?

Figyelt kérdés
2015 októberében vették le az állandó fogszabályzómat. Ezután kaptam egy éjszakait. Ezt körülbelül 2017 januárjáig hordtam, bevallom nem mindig 12 órában, sőt átlagosan 8 órában mindvégig, de megpróbáltam annyiszor hordani amennyiszer csak tudtam. Aztán erre rá untam ezen év januárjában, amióta egy nagyon minimális szinten visszább álltak a fogaim. Hangsúlyozom nem drasztikus, megpróbáltam berakni az éjszakai fogszabályzót, azonban természetesen nem úgy megy vissza, ahogy kellene, fáj is stb. Ön szerint ennyi idő után, több mint két év távlatában elképzelhető hogy teljesen visszaállnak, vagy pedig körülbelül ezen a minimális visszaálláson stagnál majd a szint? Fontos megjegyeznem, az összes bölcsességfogam el lett távolítva. Illetve olyan kérdésem lenne még, hogy érdemes erőltetni az éjszakait, úgy hogy fel tudom rakni, csak nehezen, vagy pedig hagyjam rá?

2017. szept. 25. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon fontos az a fogszabályzó? Komolyabb torzulás van a szádban, vagy csak kisebb esztétikai szabályzás? Ha nem nagy probléma akkor inkább hagyd a fenébe!
2017. szept. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!