Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Észrevettem hogy az alsó...

Észrevettem hogy az alsó állkapcsokon a metszőfogaimnál az íny sorvad, hosszukásak lettek a fogaim. Mi tegyek hisz csak 19 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 lány vagyok. Régebben mikor voltam szájsebészeten még a bölcsedségfogam miatt a doktornő mondta,hogy az ínyem be van gyulladva, de én nem vettem komolyam, a vérzésen kívül más problémát nem okozott. Viszont most már nagyon bánom,hogy nem törödtem vele.Ahogy olvastam az ínygyulladásnak ez is lehet a következménye. Ezt nem gondoltsm volna. Tudom az ínyem így marad, viszont hátha megtudom akadályozni a rosszabbodást. És jön a ráadás. Ezt akkor vettem észre, mikor tegnap szúrattam ajakpiercinget az ajkam alá, ahol pont azokat a fogakat, ínyt érénti. Ezt nem hiszem el... Viszont a piercinget ha már nagy nehezen megcsináltattam nem akarok kivenni, ki fogom cserélni szilikon szárasra. Köszönöm előre is a válaszokat. Esetleg ezzel a témával kapcsolatos tapasztalat? Vagy valami fogkrém ami s gyulladás csökkenti de a legjobb lenne ha megszüntetné. Köszönöm szépen előre is

2017. szept. 26. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Naponta 3x kókuszolajjal tisztítsd őket.

a többi lent

2017. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy extra soft fogkefét és fogínyvérzésre való fogkrémet megpróbálhatsz (pl. "paradontax fogínyvérzésre"), de előre mondom hogy a fogkrémnek fura állaga lesz. Ha ennek hatására sem múlik el, akkor menj el fogorvoshoz, mert ott valami komolyabb is lesz.
2017. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!