Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már észrevettem volna, ha...

Már észrevettem volna, ha maradt bent fogdarab?

Figyelt kérdés

2 hete húzták az egyik alsó nagyörlőmet, nem volt egyszerű, el is tört a fog, a gyökereket egyenként kellett kivenni.


Kb 2 napig fájt enyhén. Szépen gyógyul azt hiszem, már a 2. napon a seb teteje fehéres szürkés volt.


Azóta ez a fehéres szürkés réteg csökkent, nőtt kétoldalt valamennyire "új" íny, viszont a közepében még mindig van egy fehéres darab, az még a seb lenne még mindig?


Nem merem piszkálni, nem fáj ha hozzáérek a nyelvemmel. Viszont a furcsa formája miatt elgondolkodtam, hogy lehetséges e, hogy fogdarab, vagy az fájna?


Mindemellett az orvosomban is bízok annyira, hogy biztos észrevett volna egy ekkora darabot...



2017. szept. 26. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem okoz panaszt nem hiszem hogy bajnlenne.

De ha tudni akarod mi sz, menj vissza a dokihoz!

2017. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld, majd a közepe is összeforr egy idő után.

Ha esetleg maradt benne szilánk, akkor az majd úgyis kidolgozza magát, de szerintem az a kis fehéres darab még a seb.

2017. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha maradt volna benne szilánk, összeszarnád magad a fájdalomtól :)
2017. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!