Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj az arcom jobb...

Nagyon fáj az arcom jobb oldala, a fülem és a torkom is, ahol a mandula van amióta kiment az érzéstelenítő, normális?

Figyelt kérdés
Ma fogászaton, fúrták és tömték jobb hátul 2 fogamat, kaptam injekciót is meg lidocain-nal lefújták, viszont ezekkel együtt is fájt a fúrás, miután kiment az érzéstelenítő hatása úgy elkezdett fájni, hogy sírva tudtam enni, érzem hogy feszül az állkapcsom, beszélni nehezemre esik, jobb oldalon nagyon fáj a fülem, és az arcom + a torkom is már, ahol a mandula van. Inni is csak szívószállal tudok, mit javasolnátok?

2017. szept. 28. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Fúrásnál nem, menj vissza, lehet megsértették az ideget.


Nekem tömés után sosem fájt a fogam - de még a bölcsességfog-műtétem után is csak épphogy.

2017. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2017. szept. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!