Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok? Vélemény?

Fogszabisok? Vélemény?

Figyelt kérdés

Kedves fogszabisok/volt fogszabisok!

Mi a véleményetek illetve tapasztalatok a fogszabályzorol? Fájdalmas? Nektek mennyi idő múlva veszik le/vettek le? (Tudom h ez mindenkinél más)

És mennyi idő múlva rakják/raktak fel neked?



2017. okt. 9. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Fajdalmasnak nem az...mikor ugye felteszik es meghuzzak(szorosabbra teszik,es ez minden ugymond latogatasnal megcsinaljak),akkor 2-3 napig kellemetlen,nekem annyira az volt hogy alig tudtam enni.Nekem 2 évig volt fennt.Es ugye ugy szoktak hogy mielott feltennek legeloszor tesznek gumit a fogaid koze hogy legyen hely a gyurudnek ami az egesz fogszabit tartja majd ezt fennhagyjak a kovi latogatasnal majd a felsot teszik fel majd a kovetkezo latogatasnal az alsot...remelem nagyabol erted
2017. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Amikor először felrakták a fogszabim nagyon fura volt, mindig csak azzal tudtam foglalkozni. Amikor felrakják az nem fáj csak amikor húzatják..

Nekem már 6 éve van fogszabim: 4 évig volt kivehetős és már 2 éve állandó. De nekem teljesen görbék voltak a fogaim most meg már nagyon szépek. 2 év után már nagyon megszoktam, nem is veszem már észre hogy van a fogaimon fogszabi. Már attól félek hogy nagyon fura lesz miután leveszik.

2017. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!