Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha ennyire fáj a...

Normális ha ennyire fáj a bölcsességfog?

Figyelt kérdés
Páromnak most kezdett el nőni de néha nagyon fáj neki, van hogy algopirint rág hogy enyhítse, tényleg ennyire fájdalmas szokott lenni vagy baj van? Ha lehet nem akar menni fogorvoshoz mert kiskorából rossz tapasztalata van és nagyon fél tőlük de ha muszáj persze elmegy (van egy nagyon aranyos orvosom aki 6 fogam tömte be egy nyikkanás nélkül, oda vinném)
2017. okt. 10. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokaknál normális.

Aki pedig fél, ne menjen az erdőre.

2017. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene röntgeneztetni, lehet valami gond van azzal a foggal.
2017. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PEdig legjobb lenne, ha még most kiszedetné.


Felesleges és csak probléma van vele - törik, romlik, félrenő, stb.

2017. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsességfogak növekedése fájdalmas. Szerintem normális, ha fáj neki.


A húzástól/mútéttől nem kell félni, bátornak kell lenni. Nekem mind a 4-et ki kell venni, mert fogszabit szeretnék. Már az első műtéten túl vagyok. Az a tanácsom, hogy ezektől a 8-asoktól jobb minél hamarabb megszabadulni, mert egy idő után csak a baj van velük.

Sokkal jobb, ha a húzás után 1 hetet szenved, de egy életre vege a 8-as fogak okozta kínoknak.

2017. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!