Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességofog műtét...

Alsó bölcsességofog műtét után jobban fog fájni, mint a felső után?

Figyelt kérdés
Most egy hete, hogy kiműtötték az utolsó fent elhelyezkedő bölcsességfogamat. A két felső bölcsességfog eltávolítása abszolút nem viselt meg, a műtét után szinte nem is fájt.. Most jönnek az alsók! A felsőkön 48 óra alatt túltettem magam, azaz már járkáltam utána, ettem rendesen és teljesen jól voltam. Ez az alsóknál is így lesz, vagy az tuti rosszabb lesz? Mire számítsak?

2017. okt. 13. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem semmi panaszt nem okozott pedig vágni varrni vésni kellett.

Harmadnap már ettem, kvztam, nem dagadt fel, stb.


De barátnömnek pl begyulladt igy vagy három hétig szarozott vele :(

2017. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb oldali borzalmas volt, úgy voltam vele, hogy soha a büdös életben nem megyek többet fogorvoshoz, akkor sem ha kirohadtak a fogaim. A bal oldali fele annyira se viselt meg, kialudtam másnap. Nagyon attól függ, hogy helyezkednek a fogak.
2017. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát akkor ez igazából lutri.
2017. okt. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!