Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elrontott tömés! Ti szólnátok...

Elrontott tömés! Ti szólnátok érte?

Figyelt kérdés

Tavaly 5 fogam tömte egy friss diplomás fogorvos magán fogászaton (persze utólag derítettem ki, hogy kezdő, merthogy erről elfelejtettek szólni és teljes árat is kértek mindenre).

Éreztem, hogy valami nem stimmel, érzékenyek maradtak a hidegre, így az utolsó kettővel már nem mentem vissza... baromi jól tettem.

Tegnap jártam egy kicsit drágább, de nem multi jellegű dokinál, aki első ránézésre közölte, hogy mind el lett cs.szve. Felülről nagyon szépen be lettek tömve, csak épp oldalról, meg a fogközök mentén szuvasodnak alá szépen. Mutatta tükörben, valóban, látszik mindenhol az elszíneződés.

Nagyon pipa vagyok, mert nem kis összeget hagytam ott, ráadásul ajánlottam is őket sok helyen, mert előtte gyönyörűen felépítette egy sunyin leromlott fogam egy másik fogorvosuk.

Gondolkozom rajta, hogy szóljak-e, vagy sem. Elvileg járna még garancia a munkára, gyakorlatilag be nem teszem oda még egyszer a lábam, maradok a jelenlegi dokinál, még ha így rá is fizetek.

Egyik felem azt mondja, tegyek panaszt, mert aki még tömni se tud, az nem való fizetős helyre... másrészt viszont rendes csaj volt, nem szeretnék kiszúrni vele.

Szerintetek?


2017. okt. 19. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban... Nekem is 5 fogam rontotta el 3 hónapja egy kezdő (utólag megnéztem, és életkora alapján így gondolom). 50000 forint... Nem mentem vissza, elegem van. Szimpla tömést elrontott. Ráadásul innen már gyanítom, hogy a fogam, amit ki kellett húzni (még eddig nem.huztak fogam), az is az ő hibája. Teljesen jól gyökérezelt fog volt, de azt mondta, feljött belőle a vér... Vagy tulszaladt a fúrója... (Csapot akart belerakni a fogamba, hogy koronát rakjon rá). Rettenetesen érzem magam, az egész kezelést kezdhetem előről, mert tömni sem tudnak...


Nekem is mind piszkosul érzékeny volt tömések után.

2017. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!