Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már nem bírom tovább, mit...

Már nem bírom tovább, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ki kellett műteni a jobb alsó bölcsességfogam, mert alatta volt egy gennyzacskó. Előtte 20 napig antibiotikumot szedtem, majd műtét után begyulladt és újra kaptam gyógyszert. Már eltelt egy hónap és fel kellett nyitni az ínyem hétfőn, mert még mindig nem volt jó, így kaptam a sebbe újabb adag antibiotikumot. Akkor semmi gond nem volt vele, ma vissza mentem az orvoshoz, újabb gyógyszert tett bele, viszont most már fáj az állkapcsom és a fejem is.

Komolyan ennyi antibiotikum kell az embernek? Mit lehetne még tenni? Volt valaki, aki így járt?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 19. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj normális fogorvoshoz. Nekem 2 nap után semmi bajom nem volt, egy kis arcdagadást leszámítva.
2017. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!