Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a bölcsességfoghúzás?

Fáj a bölcsességfoghúzás?

Figyelt kérdés

Fogszabájzóm lesz és el kell döntenem hogy vagy kihúzzák 2 bölcsességfogamat vagy pedig nem lehet fogszabályzóm. Szóval altatni fognak vagy csak érzéstelenítenek? És milyen az érzéstelenítő?

Nagyon fáj?


2017. okt. 25. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Érzéstelenités és nem.fáj.


Én a tüszurásokat SEM éreztem, olyan profin csinálták, a műtétből pedig csak egy helyütt fájt, de ott gyulladt volt a fog és nem hatott a gyogyszer.


Egy ora alatt már itthon is voltam, aztán jegelés és szedtem 4-5 napig a gyulladáscsökkentöt.

2017. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 alsót szedtek ki, de egyszerre csak egyet. Az elsőnél a műtét napján, miután kiment az érzéstelenítő, akkor vettem be fájdalomcsillapítót, a többi napon egyáltalán nem fájt, és csak pár napig szinesedett be az arcom. A másodiknál azonban 2-3 napig vettem be fajdalomcsillapítót, meg jobban be is dagadtam mint az elsőnél. Meg kb másfél-két hétig is besárgultam. De végig arra gondoltam, hogy legalább szépek lesznek a fogaim, nem rondítja el a bölcsességfog a fogszabályzást, nem fog fájni 5-10 év múlva ha elkezdene kinőni, és hogy csak ezt az egy hetet kell kibírni turmixolt kajákkal. 🙂 Utólag visszagondolva örülök, hogy kiműtötték, és hogy szépek a fogaim a fogszabályzás után.😆 Azóta mindig mondják, hogy mosolyogjak mindig, olyan szép a mosolyom 😅
2017. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!