Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normáliiiis?!?!?!?

Ez normáliiiis?!?!?!?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Másfél évig volt fent a felragasztós fogszabályzóm. Már kb fél éve hordom a helyben tartót. Amikor leszedték a ragasztósat kiderült hogy a bölcsességfogaimnak nincs hely ezért ki kell őket műteni. A 4ből eddig 3at ki is műtöttek. Viszont pár napja azt látom hogy a jobb alsó fogsoromból 2-3 fog beljebb ment (a nyelvem felé). Ez normálus vagy menjek vissza a dokihoz????


Köszönöm ha valaki válaszol!!!



2017. okt. 25. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz, biztos ami biztos.
2017. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom de csak hétfőn tudok bemenni szóval addig is próbálom kideríteni hogy mi lehet ez...:D
2017. okt. 25. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, a bölcsifog mütét után nekem is elmozdultak a fogaim valamennyire.

Értelmes fogorvos ezért müt elöször és csak a végleges fogsorra teszi a szabályzót.

2017. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is így gondolom de a fogszabályzó levétel után jött csak rá hogy műteni kell.
2017. okt. 26. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor egy kontár, már bocs.


Öcsémnek volt végleges fogszabija 15 éves korától, és úgy kezdték a szájsebészeten hogy kiszedték a négy bölcsességfogát, é csak AZTÁN csináltak vele akármi mást is.

2017. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez általában így szokott menni. De amikor nekem elkezdték akkir elvileg még túl kicsik viltak és nan látták hogy baj lehet belöle.
2017. okt. 28. 09:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!